Limit kredytowy na rachunku

13 03 17 - 10:13

Limit kredytowy to najpopularniejszy z kredytów gotówkowych. Polega on na udzieleniu przez bank pewnego limitu ujemnego na rachunku bankowym swojego klienta. Jest to jeden z najdroższych dostępnych kredytów dlatego warto rozważyć wcześniej inne opcje oferowane na rynku przez różne banki.

Czym charakteryzuje się limit kredytowy w rachunku bieżącym?

Po pierwsze głównym warunkiem jaki trzeba spełnić aby dostać taki kredyt jest posiadanie rachunku w danym banku przez dłuższy okres. Banki są w stanie analizować historię operacji na swoich rachunkach dzięki czemu łatwiej mają ustalić zdolność kredytową swojego klienta. Przeważnie okres przez jaki trzeba posiadać rachunek w danym banku sięga około pół roku. Dodatkowo aby otrzymać taki limit trzeba mieć stały dochód w postaci pracy na etat lub emerytury lub renty.

 
Read More

Chce kupić nowy dom, aktualny jeszcze się nie sprzedał – co zrobić?

10 02 17 - 09:28

Czy postanowiłeś przenieść się do innego kraju? Jeśli tak, to bez wątpienia jesteś zaniepokojony sprzedażą aktualnego domu tak, aby można było kupić nowy, prawda? Oczywiście, większość ludzi jest w takiej sytuacji, że nikt nie chce płacić za dwa kredyty hipoteczne w tym samym czasie, ale czasami sprzedaż obecnego domu i zakup nowego, nie zawsze pokrywa się dokładnie w czasie. To jest miejsce, gdzie pożyczki mostowe hipoteczne mogą wchodzić w grę.

 
Read More

Kredyty gotówkowe w Polsce

12 01 17 - 12:19

Kredyty w Polsce mogą otrzymać osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Istnieje wiele rodzajów kredytów, które są dostępne dla różnych okresów kredytowych. Wnioski o kredyty w naszym kraju mogą być składane w banku w oddziale lub za pomocą formularza on-line, jeśli są dostępne.

Polska jest krajem europejskim, który zdołał utrzymać się z dala od kryzysu finansowego i wielu inwestorów lokuje tu środki ze względu na sprzyjający klimat inwestycyjny oraz korzyści oferowanych do inwestowania w specjalnych strefach. Firmy, które nie posiadają dostatecznej ilości pieniędzy, aby zdobyć kapitał lub dokonać innych koniecznych inwestycji dla firmy mogą ubiegać się o kredyt w Polsce.

 
Read More