Kalkulator kredytowy

19 10 15 - 08:25


Pojęcie kalkulatora kredytowego znane jest dość powszechnie. Wiele banków czy firm zajmujących się udzielaniem pożyczek gotówkowych zamieszcza tego typu aplikacje na swojej stronie internetowej, umożliwiając potencjalnemu klientowi rozeznanie w ofercie i przeprowadzenie symulacji kredytowej. Dzięki temu w krótkim czasie osoba zainteresowana kredytem gotówkowym jest w stanie wybrać najkorzystniejszą propozycję. Na tej stronie ulicafinansowa.pl - kalkulator kredytowy - pomoże Ci on wybrać najlepszą ofertę.

 
Read More

Kredyt gotówkowy to dopiero oferta finansowa

11 09 15 - 10:23

Kredyt gotówkowy jest dziś popularny, na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Może wydawać się, że dziś funkcjonuje się na wysokim poziomie, prawda jest jednak taka, że niekiedy okoliczności zmuszają do podjęcia się kroków ku dodatkowemu zastrzykowi. Kredyt gotówkowy to poważna transakcja, tutaj klient po pobraniu finansów staje się kredytobiorcą ze zobowiązaniami i o tym właśnie trzeba pamiętać. Oto ciekawe informacje o znanych kredytach gotówkowych.

 
Read More

Ranking kredytów gotówkowych w sierpniu 2015

12 08 15 - 09:51

Wakacje w ciepłych krajach, obóz i kolonie dla dzieci, nowe meble do mieszkania lub zestaw ogrodowy to tylko niewielka część wydatków, które czekają na praktycznie każdego w ciągu tych słonecznych miesięcy. To jeden z kilku okresów w roku gdy chętniej sięgamy po gotówkę lub kartę płatniczą. Nie zawsze jednak możemy zrealizować plany, które założyliśmy wcześniej lub odkładamy je na dalszy termin z powodu braku pieniędzy. Są jednak sytuacje które wymagają natychmiastowej interwencji i nie możemy ich bagatelizować. Zobacz tutaj pełen ranking kredytów gotówkowych 2015 w miesiącu sierpień.

 
Read More