Czym jest zdolność kredytowa.

05 07 17 - 09:58

Zdolność kredytowa.

Zdolność kredytowa jest wskaźnikiem jakie pokazuje jaką ma możliwość kredytobiorca do tego, aby spłacić zobowiązania o określonej wartości łącznie z odsetkami w terminie jaki został określony w umowie kredytowej. Taka umowa zawierana jest pomiędzy bankiem, a osobą, która te pieniądze chce pożyczyć. To na jaki kredyt jest nas stać uzależnione jest przede wszystkim od poziomu naszych dochodów. Mogą być to dochody pojedynczej osoby, lub jeżeli kredyt bierze małżeństwo brany jest dochód jaki osiągają wspólnie. Na wielkość kredytu jaką przyzna nam bank wpływa również to jakie mamy inne wydatki i koszta związane z utrzymaniem nieruchomości jaką zamieszkujemy. Zdolność kredytowa jest bardzo ważnym wskaźnikiem, jaki jest zawsze wyliczany, kiedy składamy w banku wniosek o kredyt. Jest wiele rzeczy, od których zależy wielkość naszej zdolności kredytowej i w każdym banku w jakim złożymy wniosek zdolność kredytowa może się nieco różnić.

 
Read More

Czy kredyt może ulepszyć życie?

26 05 17 - 09:24

Czy nie byłoby wspaniale zawsze mieć wystarczająco dużo gotówki, aby kupić coś, czego potrzebujesz lub tyle, ile chcesz? Niewielu ludzi ma taką płynność, jakiej potrzebuje, aby dokonać dużych zakupów za pomocą gotówki - dlatego mamy kredyt. Kiedy jest używany mądrze, kredyt może pomóc wnieść wartość do życia, pozwalając na zakup potrzeb i dodatków, które w przeciwnym razie nie byłyby możliwe do kupienia.

Kredyt może finansować zakup domu bądź samochodu. Może również finansować dodatkowe wydatki na życie, takie jak basen na świeżym powietrzu, w którym można się zrelaksować i jacht, z pomocą którego można uciec, aby spędzić czas z rodziną i sprawić, aby wspomnienia trwały całe życie. Zobacz ranking kredytów gotówkowych najlepsze jakie znajdziesz w sieci.

 
Read More

Pożyczka na remont

18 04 17 - 09:38

Chcesz zrobić remont mieszkania, ale nie masz na to środków? Możesz wziąć pożyczkę gotówkową. Jaka jest najbardziej opłacalna? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Pierwszy remont mieszkania

Może się wydawać, że jedynym krokiem do uzyskania pieniędzy na remont jest kredyt gotówkowy, jednak nie do końca tak jest. Dużo osób decyduje się na kredyt hipoteczny. Jednak do końca nie można być przekonanym, że nic się nie stanie po drodze i kredyt hipoteczny zostanie w całości spłacony. Banki zwykle się na to godzą, więc dla nich to jest wystarczające zabezpieczenie. Jednak to nie jest takie proste – trzeba przeprowadzić wycenę mieszkania. Pieniądze z kredytu mogą być wykorzystane tylko na remont. Przyglądając się temu bliżej można dokonywać wszelkich modernizacji jeśli chodzi o mieszkanie, ale nie można kupować nowych mebli. Mogło by się wydawać, że to dość śmieszne kryterium, ale niestety tak jest rozpisane w umowie. W ten sposób są ograniczone wydatki na mieszkanie.

 
Read More