Kredyt 28 000 złotych na 30 miesięcy.

22 01 18 - 13:17

Pożyczka T-Mobile Usługi Bankowe.

W T-Mobile Usługi Bankowe możemy skorzystać z pożyczki gotówkowej na dowolny cel, zobacz ranking na ulicaFinansowa.pl. Maksymalna kwota o jaką można wnioskować ma wartość 150 tysięcy złotych. Kwota ta jest jednak ustalana indywidualnie dla konkretnego kredytobiorcy. Zobowiązanie można maksymalnie rozłożyć na okres 10 lat, co pozwala dostosować je do swoich możliwości. W przypadku oprocentowania nominalnego zobowiązania również jest ono ustalane indywidualnie i wynosi od 5,5% do 10% w skali roku. Za udzielenie kredytu pobierana jest prowizja w wysokości od 1,99% do 3,99% kwoty kredytu. Wysokość prowizji, nawet ta maksymalna w porównaniu do innych ofert w innych bankach nie jest bardzo duża. Kredytobiorcy, którzy dodatkowo zdecydują się na ubezpieczenie swojego zobowiązania mogą liczyć na korzystniejsze oprocentowanie. Na to samo mogą liczyć również osoby, które skorzystają jeszcze z innych produktów finansowych T-Mobile. Warunkiem otrzymania kredytu jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu kredytobiorcy jak również okazanie wysokości średnich dochodów. W ramach tej oferty bank honoruje nie tylko umowę o pracę, ale również umowy zlecenia i umowy o dzieło. Pieniądze można otrzymać nawet w tym samym dniu, w którym złożyliśmy wniosek o kredyt. Sprawdźmy ile będzie nas kosztował kredyt na kwotę 28 000 złotych w ramach tej oferty. Będziemy go spłacać w równych ratach w okresie kredytowania wynoszącym 30 miesięcy. RRSO dla takiego zobowiązania będzie mieć wartość 7,31%. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 2631 złotych. Koszta kredytu nie są bardzo duże.

 
Read More

Restrukturyzacja kredytu na kłopoty finansowe.

07 11 17 - 11:20

Podpisując umowę kredytową na wiele lat nie wybiegamy myślami do przodu, zastanawiając się czy zawsze będzie nas stać na spłatę raty. Bywają jednak takie sytuacje gdy na spłatę kolejnej raty nie mamy już pieniędzy, a perspektywy na „lepsze jutro” również nie są obiecujące. Co zrobić w takiej sytuacji, aby nie mieć do czynienia z windykatorem?

 
Read More

Zmiany na rynku pożyczek bankowych

11 09 17 - 13:10

Pożyczki bankowe o zmiennym oprocentowaniu, które są zazwyczaj najwyższym zadłużeniem w strukturze kapitału emitenta, tradycyjnie były uważane za bardziej odporne niż obligacje o wysokiej rentowności w przypadku niewypłacalności. Jednak ostatnie zmiany na rynku kredytów bankowych mogą zaszkodzić tej historycznej normie. Jeśli firma nie sprecyzuje tego, pozycja w strukturze kapitału jest krytyczna, a ostatni profil zmienia się wśród wielu emitentów na rynku pożyczek mogłoby znacząco zmienić odzyski w następnym okresie spowolnienia kredytowego.

Stanie z przodu linii nie oznacza wiele, że nie ma się nikogo za sobą. Pozycja na najwyższym poziomie struktury kapitałowej jest mniej znacząca, jeśli masz pod tobą niewielki lub żaden kapitał. W przeszłości kredyty bankowe z większą liczbą długów zazwyczaj charakteryzowały się wyższymi wskaźnikami odzysku.

 
Read More