Lokaty trzymiesięczne w Nest Banku.

24 07 18 - 14:21

Nest Lokata Witaj w Nest Banku.

W Nest Banku zakładając Nest Lokatę Witaj na okres trzech miesięcy z kwotą 10 000 złotych uda nam się zarobić 79,89 złotych. Jest to Lokata w przypadku której bank oferuje nam stałe, 4% oprocentowanie nominalne w skali roku. Depozyt możemy założyć od kwoty 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Nest Lokata Witaj jest ofertą skierowaną tylko i wyłącznie do nowego klienta. Można ją założyć jedynie online, ale trzeba posiadać w banku konto. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu rozliczeniowego. Jedna osoba może założyć tylko jedną taką lokatę. W razie zerwania jej przed czasem czeka nas całkowita utrata zgromadzonych odsetek. Tutaj również nasz wkład jest w pełni bezpieczny, bo depozyty w Nest Banku objęte są gwarancją BFG. Taka gwarancja jest bardzo ważna. W razie, kiedy zdarzy się trudna sytuacja i bank ogłosi upadłość mając w takim banku założoną lokatę, mamy gwarancję, że nie utracimy bezpowrotnie naszych pieniędzy. Obecnie depozyty są objęte gwarancją BFG i jeżeli widzimy, że dany bank nie współpracuje z BFG lepiej go omijać szerokim łukiem. Nie wiele jest takich banków, ale mogą się jeszcze znaleźć.

 
Read More

Lokata 10 000 złotych na okres dwóch lat.

16 05 18 - 13:51

Lokata standardowa w inBanku- oferta idealna.

Lokaty bankowe są jednym z najbezpieczniejszych sposobów na oszczędzanie. Można dzięki nim ochronić swoje pieniądze przed inflacją, a jednocześnie można zarobić na odsetkach. Okres na jaki można zdeponować środki na lokacie może być bardzo zróżnicowany. Można założyć lokatę na miesiąc, a nawet na kilka lat. Szukając najlepszej oferty lokaty bankowej dla kwoty 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące, najlepsza oferta na rynku to lokata standardowa przygotowana przez inBank. Oprocentowanie nominalne na lokacie jakie proponuje nam inBank wynosi 3% w skali roku. Po dwóch latach daje nam to zysk netto w wysokości 486 złotych. Na lokatę standardową możemy wpłacić od 5 000 złotych do maksymalnie 50 000 złotych. Jest to oferta przygotowana zarówno dla nowych jak i dla obecnych klientów banku. Lokatę możemy założyć online i co ważne bank nie wymaga zakładania konta do skorzystania z oferty. Oprocentowanie jest stałe, a odsetki są kapitalizowane na koniec okresu rozliczeniowego. Bank nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby lokat jakie może założyć jeden klient. Zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą odsetek. Wkłady na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 
Read More

Dodatkowe produkty bankowe

12 03 18 - 13:51

Wiele banków przyznając nam kredyt gotówkowy oferuje również inne produkty bankowe z których czasami warto jest skorzystać. Do tego najpopularniejszego należy oczywiście ubezpieczenie kredytu. Ubezpieczenie sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o spłatę kredytu w przypadku śmierci czy też ciężkiej choroby bądź utraty pracy. Jeżeli chodzi jednak o chorobę ich lisa jest ściśle określona i nie wszystkie mogą być objęte ubezpieczenie. Największą zaletą wykupowanego w ten sposób ubezpieczenia jest to że wszystkie formalności załatwia za nas bank, a dodatkowo może również obniżyć koszty kredytu. Należy jednak sprawdzić która wersja będzie dla nas korzystniejsza ta z ubezpieczeniem czy też nie. W przypadku kredytów na większą kwotę lub na dłuższy okres wiele banków może uznać ubezpieczenie za obowiązkowe. Musimy sprawdzić również to czy bank nie będzie wymagał od nas również zaciągnięcia konta. Jeżeli rachunek jest bezpłatny to warto przyjąć tę ofertę. Jeżeli jednak bank naliczy opłaty za prowadzenie konta bankowego należy przeanalizować ile dodatkowo będziemy musieli zapłacić za jego utrzymanie licząc oczywiście cały okres kredytowania. Powinniśmy również być świadomi swoich praw i kiedy już wybierzemy konkretną ofertę banku nie zapomnijmy o tym, aby sprawdzić to co oferuje nam bank z tym co jest zapisane w umowie. Pytajmy o wszystkie nie jasne dla nas zapisy ponieważ tylko wtedy uchronimy się od problemów w przyszłości. Warto wiedzieć również o tym, że w ciągu czternastu dni możemy bez żadnych konsekwencji odstąpić od umowy, a szczegóły takich ofert znajdziesz na ulicafinansowa.pl/kredyty-gotowkowe.

 
Read More