Zmiany na rynku pożyczek bankowych

11 09 17 - 13:10

Pożyczki bankowe o zmiennym oprocentowaniu, które są zazwyczaj najwyższym zadłużeniem w strukturze kapitału emitenta, tradycyjnie były uważane za bardziej odporne niż obligacje o wysokiej rentowności w przypadku niewypłacalności. Jednak ostatnie zmiany na rynku kredytów bankowych mogą zaszkodzić tej historycznej normie. Jeśli firma nie sprecyzuje tego, pozycja w strukturze kapitału jest krytyczna, a ostatni profil zmienia się wśród wielu emitentów na rynku pożyczek mogłoby znacząco zmienić odzyski w następnym okresie spowolnienia kredytowego.

Stanie z przodu linii nie oznacza wiele, że nie ma się nikogo za sobą. Pozycja na najwyższym poziomie struktury kapitałowej jest mniej znacząca, jeśli masz pod tobą niewielki lub żaden kapitał. W przeszłości kredyty bankowe z większą liczbą długów zazwyczaj charakteryzowały się wyższymi wskaźnikami odzysku.

 
Read More

Czym jest zdolność kredytowa.

05 07 17 - 09:58

Zdolność kredytowa.

Zdolność kredytowa jest wskaźnikiem jakie pokazuje jaką ma możliwość kredytobiorca do tego, aby spłacić zobowiązania o określonej wartości łącznie z odsetkami w terminie jaki został określony w umowie kredytowej. Taka umowa zawierana jest pomiędzy bankiem, a osobą, która te pieniądze chce pożyczyć. To na jaki kredyt jest nas stać uzależnione jest przede wszystkim od poziomu naszych dochodów. Mogą być to dochody pojedynczej osoby, lub jeżeli kredyt bierze małżeństwo brany jest dochód jaki osiągają wspólnie. Na wielkość kredytu jaką przyzna nam bank wpływa również to jakie mamy inne wydatki i koszta związane z utrzymaniem nieruchomości jaką zamieszkujemy. Zdolność kredytowa jest bardzo ważnym wskaźnikiem, jaki jest zawsze wyliczany, kiedy składamy w banku wniosek o kredyt. Jest wiele rzeczy, od których zależy wielkość naszej zdolności kredytowej i w każdym banku w jakim złożymy wniosek zdolność kredytowa może się nieco różnić.

 
Read More

Czy kredyt może ulepszyć życie?

26 05 17 - 09:24

Czy nie byłoby wspaniale zawsze mieć wystarczająco dużo gotówki, aby kupić coś, czego potrzebujesz lub tyle, ile chcesz? Niewielu ludzi ma taką płynność, jakiej potrzebuje, aby dokonać dużych zakupów za pomocą gotówki - dlatego mamy kredyt. Kiedy jest używany mądrze, kredyt może pomóc wnieść wartość do życia, pozwalając na zakup potrzeb i dodatków, które w przeciwnym razie nie byłyby możliwe do kupienia.

Kredyt może finansować zakup domu bądź samochodu. Może również finansować dodatkowe wydatki na życie, takie jak basen na świeżym powietrzu, w którym można się zrelaksować i jacht, z pomocą którego można uciec, aby spędzić czas z rodziną i sprawić, aby wspomnienia trwały całe życie. Zobacz najniższe oprocentowanie kredytu gotówkowego jakie znajdziesz w sieci.

 
Read More