Chce kupić nowy dom, aktualny jeszcze się nie sprzedał – co zrobić?

10 02 17 - 09:28

Czy postanowiłeś przenieść się do innego kraju? Jeśli tak, to bez wątpienia jesteś zaniepokojony sprzedażą aktualnego domu tak, aby można było kupić nowy, prawda? Oczywiście, większość ludzi jest w takiej sytuacji, że nikt nie chce płacić za dwa kredyty hipoteczne w tym samym czasie, ale czasami sprzedaż obecnego domu i zakup nowego, nie zawsze pokrywa się dokładnie w czasie. To jest miejsce, gdzie pożyczki mostowe hipoteczne mogą wchodzić w grę.

 
Read More

Kredyty gotówkowe w Polsce

12 01 17 - 12:19

Kredyty w Polsce mogą otrzymać osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Istnieje wiele rodzajów kredytów, które są dostępne dla różnych okresów kredytowych. Wnioski o kredyty w naszym kraju mogą być składane w banku w oddziale lub za pomocą formularza on-line, jeśli są dostępne.

Polska jest krajem europejskim, który zdołał utrzymać się z dala od kryzysu finansowego i wielu inwestorów lokuje tu środki ze względu na sprzyjający klimat inwestycyjny oraz korzyści oferowanych do inwestowania w specjalnych strefach. Firmy, które nie posiadają dostatecznej ilości pieniędzy, aby zdobyć kapitał lub dokonać innych koniecznych inwestycji dla firmy mogą ubiegać się o kredyt w Polsce.

 
Read More

Ubezpieczenie kredytu

22 09 16 - 11:53

Ubezpieczenie kredytu to często przewijający się temat w ofertach kredytów bankowych. Oczywiście decyzja o tym, czy takie ubezpieczenie dodatkowo wykupić, czy też je sobie darować z reguły należy do nas. Jest to jednak związane z tym, że banki chcą się w jakiś sposób dodatkowo zabezpieczyć, na wypadek jakichś nieprzewidzianych okoliczności podczas spłaty kredytu przez klienta. Takie ubezpieczenia mają wiele plusów, ale także sporo minusów, także warto zagłębić się w ten temat, a tego nie pożałujemy, gdy zdecydujemy się na kredyt gotówkowy warto wtedy zjarzeć tutaj.

 
Read More