Czy kredyt może ulepszyć życie?

26 05 17 - 09:24

Czy nie byłoby wspaniale zawsze mieć wystarczająco dużo gotówki, aby kupić coś, czego potrzebujesz lub tyle, ile chcesz? Niewielu ludzi ma taką płynność, jakiej potrzebuje, aby dokonać dużych zakupów za pomocą gotówki - dlatego mamy kredyt. Kiedy jest używany mądrze, kredyt może pomóc wnieść wartość do życia, pozwalając na zakup potrzeb i dodatków, które w przeciwnym razie nie byłyby możliwe do kupienia.

Kredyt może finansować zakup domu bądź samochodu. Może również finansować dodatkowe wydatki na życie, takie jak basen na świeżym powietrzu, w którym można się zrelaksować i jacht, z pomocą którego można uciec, aby spędzić czas z rodziną i sprawić, aby wspomnienia trwały całe życie. Zobacz najniższe oprocentowanie kredytu gotówkowego jakie znajdziesz w sieci.

 
Read More

Pożyczka na remont

18 04 17 - 09:38

Chcesz zrobić remont mieszkania, ale nie masz na to środków? Możesz wziąć pożyczkę gotówkową. Jaka jest najbardziej opłacalna? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Pierwszy remont mieszkania

Może się wydawać, że jedynym krokiem do uzyskania pieniędzy na remont jest kredyt gotówkowy, jednak nie do końca tak jest. Dużo osób decyduje się na kredyt hipoteczny. Jednak do końca nie można być przekonanym, że nic się nie stanie po drodze i kredyt hipoteczny zostanie w całości spłacony. Banki zwykle się na to godzą, więc dla nich to jest wystarczające zabezpieczenie. Jednak to nie jest takie proste – trzeba przeprowadzić wycenę mieszkania. Pieniądze z kredytu mogą być wykorzystane tylko na remont. Przyglądając się temu bliżej można dokonywać wszelkich modernizacji jeśli chodzi o mieszkanie, ale nie można kupować nowych mebli. Mogło by się wydawać, że to dość śmieszne kryterium, ale niestety tak jest rozpisane w umowie. W ten sposób są ograniczone wydatki na mieszkanie.

 
Read More

Limit kredytowy na rachunku

13 03 17 - 10:13

Limit kredytowy to najpopularniejszy z kredytów gotówkowych. Polega on na udzieleniu przez bank pewnego limitu ujemnego na rachunku bankowym swojego klienta. Jest to jeden z najdroższych dostępnych kredytów dlatego warto rozważyć wcześniej inne opcje oferowane na rynku przez różne banki.

Czym charakteryzuje się limit kredytowy w rachunku bieżącym?

Po pierwsze głównym warunkiem jaki trzeba spełnić aby dostać taki kredyt jest posiadanie rachunku w danym banku przez dłuższy okres. Banki są w stanie analizować historię operacji na swoich rachunkach dzięki czemu łatwiej mają ustalić zdolność kredytową swojego klienta. Przeważnie okres przez jaki trzeba posiadać rachunek w danym banku sięga około pół roku. Dodatkowo aby otrzymać taki limit trzeba mieć stały dochód w postaci pracy na etat lub emerytury lub renty.

 
Read More