Kredyt gotówkowy na dowolny cel

12 02 19 - 10:38

Posiadanie zabezpieczenia finansowego to coś, na co zwraca się coraz większą uwagę. Jednocześnie należy mieć na uwadze to, że mimo wszystko nie każdy ma zarobki, które pozwalają na odłożenie pewnej kwoty każdego miesiąca. Oznacza to, że nawet jeśli planowało się coś od dłuższego czasu to i tak nic z tego. Obecnie coraz większa liczba osób ma problem z dotrwaniem do tak zwanego pierwszego, a co dopiero jeśli chodzi o odłożenie jakiejś kwoty. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się kredyt gotówkowy. To właśnie dzięki niemu można będzie z łatwością załatać dziurę w budżecie domowym, a spłata zostanie rozłożona na wygodne raty, portal https://www.17bankow.com przychodzi z pomocą w sprawie kredytów.

 
Read More

Czy ujemne stopy procentowe wpłyną na kredyt?

21 11 18 - 10:42

Od pewnego czasu dyskutuje się (całkiem zresztą słusznie) o wprowadzeniu ujemnych stóp procentowych. Zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby pewnego dnia pojawił się przed nimi znak minus. Rada Polityki Pieniężnej tak ochoczo je zmniejsza, że do „zera” jest już naprawdę blisko. Co one oznaczałyby w praktyce? Wtedy np. płacilibyśmy za przechowywanie kapitału i nie byłoby już oprocentowania lokat i innych wkładów pieniężnych. Być może jest to fakt dość kontrowersyjny, jednak już kilka krajów na terenie Wspólnoty Europejskiej wprowadziło ujemne stopy procentowe. Czy wpłynęłyby one na sposób oprocentowania kredytów? Gdyby stopy procentowe były bardzo niskie, kredyty musiałyby również przekroczyć „barierę zera” po czym za ich zaciągnięcie bank płaciłby nam.

 
Read More

Najważniejsze rodzaje kredytów.

25 09 18 - 11:40

Istnieje cała masa najróżniejszych kredytów bankowych. Jest naprawdę w czym wybierać i każdy znajdzie bez najmniejszego problemu idealny kredyt dla siebie. Zanim zdecydujemy się na jakikolwiek kredyt powinniśmy sprawdzić jakie rodzaje kredytów oferują nam banki i dopiero wtedy zdecydować jaki będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Klasyfikując kredyty bankowe bierze się pod uwagę kilka różnych czynników. Są nimi rodzaj zabezpieczenia kredytu, forma kredytowania, waluta w jakiej brany jest kredyt, czy tez cel i czas w jakim będziemy go spłacać. Biorąc pod uwagę podział kredytów ze względu na ich przeznaczenie można wyróżnić kredyty na działalność gospodarczą, kredyty konsumenckie oraz kredyty mieszkaniowe. Kolejny z podziałów dzieli kredyty ze względu na czas ich spłaty. Tutaj wyróżnić można kredyty krótkoterminowe, średnioterminowe i kredyty długoterminowe. W przypadku kredytów krótkoterminowych czas ich spłaty wynosi do jednego roku. W przypadku kredytów średnioterminowych czas spłaty wynosi do pięciu lat, zaś w przypadku kredytów długoterminowych spłaca się je przez okres powyżej lat pięciu.

 
Read More