Lokata 10 000 złotych na okres dwóch lat.

16 05 18 - 13:51

Lokata standardowa w inBanku- oferta idealna.

Lokaty bankowe są jednym z najbezpieczniejszych sposobów na oszczędzanie. Można dzięki nim ochronić swoje pieniądze przed inflacją, a jednocześnie można zarobić na odsetkach. Okres na jaki można zdeponować środki na lokacie może być bardzo zróżnicowany. Można założyć lokatę na miesiąc, a nawet na kilka lat. Szukając najlepszej oferty lokaty bankowej dla kwoty 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące, najlepsza oferta na rynku to lokata standardowa przygotowana przez inBank. Oprocentowanie nominalne na lokacie jakie proponuje nam inBank wynosi 3% w skali roku. Po dwóch latach daje nam to zysk netto w wysokości 486 złotych. Na lokatę standardową możemy wpłacić od 5 000 złotych do maksymalnie 50 000 złotych. Jest to oferta przygotowana zarówno dla nowych jak i dla obecnych klientów banku. Lokatę możemy założyć online i co ważne bank nie wymaga zakładania konta do skorzystania z oferty. Oprocentowanie jest stałe, a odsetki są kapitalizowane na koniec okresu rozliczeniowego. Bank nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby lokat jakie może założyć jeden klient. Zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą odsetek. Wkłady na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 
Read More

Dodatkowe produkty bankowe

12 03 18 - 13:51

Wiele banków przyznając nam kredyt gotówkowy oferuje również inne produkty bankowe z których czasami warto jest skorzystać. Do tego najpopularniejszego należy oczywiście ubezpieczenie kredytu. Ubezpieczenie sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o spłatę kredytu w przypadku śmierci czy też ciężkiej choroby bądź utraty pracy. Jeżeli chodzi jednak o chorobę ich lisa jest ściśle określona i nie wszystkie mogą być objęte ubezpieczenie. Największą zaletą wykupowanego w ten sposób ubezpieczenia jest to że wszystkie formalności załatwia za nas bank, a dodatkowo może również obniżyć koszty kredytu. Należy jednak sprawdzić która wersja będzie dla nas korzystniejsza ta z ubezpieczeniem czy też nie. W przypadku kredytów na większą kwotę lub na dłuższy okres wiele banków może uznać ubezpieczenie za obowiązkowe. Musimy sprawdzić również to czy bank nie będzie wymagał od nas również zaciągnięcia konta. Jeżeli rachunek jest bezpłatny to warto przyjąć tę ofertę. Jeżeli jednak bank naliczy opłaty za prowadzenie konta bankowego należy przeanalizować ile dodatkowo będziemy musieli zapłacić za jego utrzymanie licząc oczywiście cały okres kredytowania. Powinniśmy również być świadomi swoich praw i kiedy już wybierzemy konkretną ofertę banku nie zapomnijmy o tym, aby sprawdzić to co oferuje nam bank z tym co jest zapisane w umowie. Pytajmy o wszystkie nie jasne dla nas zapisy ponieważ tylko wtedy uchronimy się od problemów w przyszłości. Warto wiedzieć również o tym, że w ciągu czternastu dni możemy bez żadnych konsekwencji odstąpić od umowy, a szczegóły takich ofert znajdziesz na ulicafinansowa.pl/kredyty-gotowkowe.

 
Read More

Kredyt 28 000 złotych na 30 miesięcy.

22 01 18 - 13:17

Pożyczka T-Mobile Usługi Bankowe.

W T-Mobile Usługi Bankowe możemy skorzystać z pożyczki gotówkowej na dowolny cel, zobacz ranking na ulicaFinansowa.pl. Maksymalna kwota o jaką można wnioskować ma wartość 150 tysięcy złotych. Kwota ta jest jednak ustalana indywidualnie dla konkretnego kredytobiorcy. Zobowiązanie można maksymalnie rozłożyć na okres 10 lat, co pozwala dostosować je do swoich możliwości. W przypadku oprocentowania nominalnego zobowiązania również jest ono ustalane indywidualnie i wynosi od 5,5% do 10% w skali roku. Za udzielenie kredytu pobierana jest prowizja w wysokości od 1,99% do 3,99% kwoty kredytu. Wysokość prowizji, nawet ta maksymalna w porównaniu do innych ofert w innych bankach nie jest bardzo duża. Kredytobiorcy, którzy dodatkowo zdecydują się na ubezpieczenie swojego zobowiązania mogą liczyć na korzystniejsze oprocentowanie. Na to samo mogą liczyć również osoby, które skorzystają jeszcze z innych produktów finansowych T-Mobile. Warunkiem otrzymania kredytu jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu kredytobiorcy jak również okazanie wysokości średnich dochodów. W ramach tej oferty bank honoruje nie tylko umowę o pracę, ale również umowy zlecenia i umowy o dzieło. Pieniądze można otrzymać nawet w tym samym dniu, w którym złożyliśmy wniosek o kredyt. Sprawdźmy ile będzie nas kosztował kredyt na kwotę 28 000 złotych w ramach tej oferty. Będziemy go spłacać w równych ratach w okresie kredytowania wynoszącym 30 miesięcy. RRSO dla takiego zobowiązania będzie mieć wartość 7,31%. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 2631 złotych. Koszta kredytu nie są bardzo duże.

 
Read More